Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları

Merak ediyor olabileceğiniz bazı konular:

İçerik Hakkında

Sitedeki bütün yazılar bana aittir. Resimler de genellikle Creative Commons 2.0 atıf lisansına sahiptir ve kaynakları yazıların altında belirtilmiştir. Resimlerin kullanımı ile ilgili soru/sorunları olan benimle iletişime geçebilir.

Kullanım Şartları

Eğer sitemdeki bir yazıyı kullanmak istiyorsanız, bunu yapmadan önce benimle iletişime geçmenizi dilerim. Büyük ihtimalle kaynak göstererek kullanmanıza da bir itirazım olmaz zaten.

Bilgi Toplama

Çerez dediğimiz yazılımları kullanarak, sitemi hangi IP adresleri, ne zaman, hangi linklere tıklayarak nerelerden gelip de ziyaret etmişler, hangi tarayıcıları kullanmışlar öğrenebilirim.

Toplanan Bilgiler Nerede Kullanılıyor?

Arada bir sitemdeki hangi yazı kaç kere okunmuş, hangi sayfalar kaç kere açılmış gibi istatistiklere bakıyorum. Onun dışında herhangi bir amaç için herhangi bir şekilde kullanılmıyorlar.

Abonelik ya da iletişim için verilen, ya da girilen yorumlardan görebildiğim mail adreslerinizi benden başkası görmüyor. Ben de abonelik ve iletişim için verilen adreslere yollanacak beklenen mailler sayılmazsa, yorumlarınızda gördüğüm maillerinizi hiçbir amaçla hiçbir yerde kullanmıyorum.

Merak ettiğiniz diğer konular için benimle iletişime geçebilirsiniz.